Lakme Teknia Argan Oil Dry Oil * 125 ML

Lekë 3,700.00
Title:  
Vaj i thatë hidratues për flokë normalë dhe të thatë.

125 ml

Lakme Teknia Argan Oil Dry Oil është një vaj i thatë, me teksturë të lehtë, që përthithet menjëherë pa mbingarkuar flokun. Për të gjitha llojet e flokëve.

Agjentët aktivë:

  • Vaji i Arganit: Përmbajtja e lartë e acidit linoleik dhe omega 6;
  • Infuzion i qëndrueshëm i Vajrave Afrikanë (moringa, tamanu, baobab, nigella, opuntia dhe gjalpë shea);
  • Vitamina E.
Përfitimet:
  • Hidratues pa efekt yndyre.
  • Parandalon humbjen e elasticitetit të flokëve dhe thyerjen. Butësi, shkëlqim dhe ndjesi mëndafshi.
  • Neutralizon radikalet e lira dhe vepron si antioksidant i fuqishëm.
  • Mbron flokët.

Mënyra e aplikimit:

  • Aplikoni 1 ose 3 pika në pëllëmbët e duarve dhe përhapeni mirë me gishta. Në flokë të thatë ose të lagur.
  • Përdoreni si trajtim ditor.
  • Mos e shpëlani.

Shiko edhe