Lakme Teknia Argan Oil Shampoo * 300 ML

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo * 300 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo ushqyese për flokë të normalë dhe të thatë.

300 ml

Lakme Teknia Argan OIl Shampoo është një shampo hidratuese për flokë normalë dhe të thatë.

Agjentët aktivë:

  • Vaji Organik i Arganit me burim nga Maroku (përmbajtja e lartë e acidit linoleik, omega 6 dhe vitamina E)
  • Betainë organike (me burim nga panxhari)
Përfitimet:
  • Veti të theksuara ushqyese për flokët. Flokë të mëndafshtë, të rrjedhshëm dhe shkëlqim natyral. Kujdeset dhe zbut majat.
  • Shkëlqim natyral dhe elasticitet më i madh.
Aroma:
  • Me një prekje Agrumesh.
  • Energjike dhe antioksidante.
  • E gjithëpërfshirëse, me një hapje delikate agrumesh, në një notë qelibari dhe një prekje pikante kanelle, qëndron delikate në flokë, me një nuancë të lehtë vanilje.

  • Aplikojeni në flokë të lagur. 
  • Shkumëzojini. 
  • Shpëlajeni.

Shiko edhe