Lakme Teknia Argan Oil Treatment

Lekë 3,400.00
Sasia:  
Trajtim ushqyes për flokë të thatë dhe normal.

250 ml, 1000 ml

Lakme Teknia Argan Oil Treatment është një trajtim ushqyes për flokë normalë dhe të thatë.

Agjentët aktivë:

 • Vaji Organik i Arganit me burim nga Maroku (përmbajtja e lartë e acidit linoleik, Omega 6 dhe vitamina E)
 • Infuzion i qëndrueshëm i Vajrave Afrikanë (Moringa, Tamanu, Baobab, Nigella, Opuntia dhe Gjalp Shea)
 • Ceramida III.
Përfitimet:
 • Ushqen në një nivel më të lartë flokët. Flokë të mëndafshtë, të rrjedhshëm dhe shkëlqim natyral. Kujdeset dhe zbut majat.
 • Rrit nivelin e hidratimit dhe redukton këputjen.
 • Forcon flokët nga brenda, duke i bërë të butë dhe rezistent ndaj thyerjes.
Aroma:
 • Pikërisht me një Prekje Agrume.
 • Energjike dhe antioksidante.
 • E gjithëpërfshirëse, me një hapje delikate Agrume, në një notë Qelibari dhe një prekje pikante Kanelle, qëndron delikate në flokë, me një nuancë të lehtë Vanilje.

Udhëzimet për përdorim:

 • Aplikojeni në mënyrë homogjene në flokë të larë, të tharë me peshqir.
 • Lëreni për 5 minuta. 
 • Shpëlajeni.

Shiko edhe