Lakme Teknia Color Stay Treatment * 250 ML

Lakme Teknia Color Stay Treatment * 250 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Trajtim forcues dhe mbrojtës i flokëve të lyer.

250 ml

Lakme Teknia Color Stay Treatment është një trajtim mbrojtës për flokët e lyer.

Agjentët aktivë:

 • Infuzion i Acait Organik dhe Ekstrakt i Farës së Lulediellit.
 • Silikoni "i zgjuar".
Përfitimet:
 • Antioksidant. Mbron dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV dhe radikalet e lira. Efekt kundër zbehjes së ngjyrës.
 • Zgjat ngjyrën e gjallë dhe me shkëlqim. Flokë me shkëlqim, të butë dhe të fortë.
 • Mbrojtëse
 • Parandalon humbjen e ngjyrës për shkak të larjes.
Aroma:
 • Vibrante me Vaj Esencial Sherebele. Antioksidant dhe mbrojtës.
 • Një aromë magjepsëse, e butë dhe e ëmbël, që shkrihet në një aromë të bukur lulesh, të sublimuar nga Notat e Vaniljes dhe Myshkut.

Aplikimi:

 • Aplikojeni në mënyrë homogjene në flokë të larë, të tharë me peshqir.
 • Lëreni për 5 minuta.
 • Shpëlajeni.

Shiko edhe