Lakme Teknia Frizz Control Cream * 150 ML

Lekë 3,000.00
Title:  
Krem për flokët kaçurrel.

150 ml

Krem për flokët kaçurrel.

  • Vepron si një film mbrojtës.
  • Hidraton dhe rritë shkëlqimin në flokë.
  • Rrit butësinë.
  • Parandalon dëmtimin e flokëve kaçurrelë.
  • Flokët janë më rezistente ndaj lagështirës.

Të aplikohet në mënyrë të barabartë në flokët e lagur. Pa shpëlarje.

Shiko edhe