Lakme Teknia Frizz Control Treatment * 250 ML

Lakme Teknia Frizz Control Treatment * 250 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Trajtimi për flokët kaçurrel.

250 ml

Trajtimi disiplinor për flokët kaçurrel.

  • Vepron si një film mbrojtës.
  • Hidraton dhe i jep flokut shkëlqim intensiv.
  • Rrit butësinë.
  • Parandalon dëmtimin e kaçurrelave.

Të aplikohet në mënyrë të barabartë në flokët e larë dhe të tharë me peshqir. Lëreni për 5 minuta dhe më pas shpëlajeni.

Shiko edhe