Lakme Teknia Organic Balance Shampoo * 300 ML

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo * 300 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo hidratuse për të gjitha llojet e flokëve.

300 ml

Shampo hidratuse për të gjitha llojet e flokëve. 

  •  Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe papastërtitë.
  •  Hidraton dhe parandalon dehidratimin e fibrave të flokëve.


Aplikojeni në flokë të lagur dhe shpëlajeni me pas.

Shiko edhe