Lakme Teknia Organic Balance Treatment * 250 ML

Lakme Teknia Organic Balance Treatment * 250 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Trajtim zbutës intensiv për të gjitha tipet e flokëve.

250 ml

Lakme Teknia Organic Balance Treatment është një trajtim intensiv hidratues për të gjitha llojet e flokëve.

Agjentët aktivë:

 • Uji i Detit nga Brittany (i pasur me minerale dhe elementë gjurmë).
 • Vaj Organik Kendi (i pasur me acide yndyrore Omega-3).
Përfitimet:
 • Hidratues.
 • Flokë dhe skalp të shëndetshëm, të hidratuar dhe të mbrojtur.
 • Ushqyes intensiv.
 • Flokë me pamje natyrale, pa yndyrë.
Aroma:
 • Portokalli me kombinim të Vajit Esencial Xhinxherit. Antioksidant dhe anti-inflamator.
 • Ndjenja e energjisë nga notat e tij të portokallit të ëmbël, limonit dhe grejpfrutit, të balancuara nga notat e poshtme të drurit të paçulit, pishës dhe selvisë.

Mënyra e aplikimit:

 • Aplikojeni në mënyrë homogjene në flokë të larë, të tharë me peshqir.
 • Lëreni për 5 minuta.
 • Shpëlajeni.

Shiko edhe