Lierac Body Slim Ventre & Taille * 100 ML

Lierac Body Slim Ventre & Taille * 100 ML

Lekë 4,840.00
Title:  
Xhel-krem tonifikues dhe rimodelues i zonës së barkut.

100 ml

Lierac Body Slim Ventre & Taille synon djegien e yndyrës së barkut, për një efekt të sheshtë në stomak, një bel më të hollë dhe një lëkurë më të fortë.
Ai përmban: 

  • Ekstrakt të Algave Kafe (1%) dhe Polisakaridet e Tërshërës për një efekt të menjëhershëm të shkrijes së dhjamit të tepërt në zonën abdominale. Aktivizon lipolizën dhe bllokon lipogjenezën.
  • SISTEMI WTB i patentuar i dozuar në 2%: një kompleks i përbërë nga 3 përbërës aktivë (lotus i shenjtë - shelg i bardhë - peptid bioteknologjik) i aftë të shndërrojë adipocitet "ruajtëse të dhjamit" në adipocite "djegëse dhjami" dhe të eliminojë lipidet që përmbahen në to. 
  • LIPO-REVERSE (7.5%), kafeinë aktive 5% + një kompleks glaucine 2.5%: aktivizuesi i parë hollues i aftë për të transformuar adipocitet në qeliza të tipit "fibroblast", duke garantuar qëndrueshmëri të lëkurës.
Në 14 ditë, rezultatet janë të dukshme.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ ose darkë duke e masazhuar produktin në zonën e barkut, me lëvizje rrethore.

Shiko edhe