Lycia Bagnodoccia, Nutri Relax *750 ML

Lycia Bagnodoccia, Nutri Relax *750 ML

Lekë 650.00
Title:  
Shampo për trupin.

750 ml

Shampo me teksture kremoze që pastron butësisht trupin falë përbërësve aktivë me origjinë natyrale.

  • Shea ushqen thellësisht lëkurën, ndërsa ekstrakti natyral i ylang ylang ofron një ndjenjë intensive relaksi.
  • Pa sapunë dhe parabene është i testuar dermatologjikisht.Aplikojeni në lëkurë të njomë duke e masazhuar me delikatesë. Shpëlajeni pa e irrituar lëkurën.

Shiko edhe