Lycia Crema Corpo Nutri Relax* 220 ML

Lycia Crema Corpo Nutri Relax* 220 ML

Lekë 1,000.00
Title:  
Krem hidratues për trupin.

220 ml

Krem hidratues me gjalpë shea dhe ekstrakt natyral Ylang Ylang, ushqen thellësisht lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe delikate, duke i dhënë 48 orë hidratim të vazhdueshëm.

  • Tekstura e pasur me një përzierje vajrash zbutës ofron një hidratim të thellë të lëkurës.
  • Pa parabenë, i testuar dermatologjikisht.

Të aplikohet në të gjithë trupin.

Shiko edhe