Lycia Daily Care Sensibile Spray* 150 ML

Lycia Daily Care Sensibile Spray* 150 ML

Lekë 350.00
Title:  
Deodorant që ofron 48h mbrojtje delikate.

150 ml

Sistemi i veçantë anti-erë Lycia këtu është i pasuruar me përbërës qetësues që zvogëlojnë ndjesinë e shkaktuar nga depilimi dhe e bëjnë atë të përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme, për 48 orë mbrojtje.

  • Pa alkool, ngjyra.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Ideale pas depilimit.

Tundeni mirë para përdorimit. Aplikoni aq herë sa të jetë e nevojshme.

Shiko edhe