Lycia Hydra Fresh Body Wash 750 ML

Lycia Hydra Fresh Body Wash 750 ML

Lekë 700.00
Title:  
Shampo për trupin.

750 ml

Shampo me veprim hidratues dhe freskues për lëkurën.

  • Formula kremoze Lycia Hydra Fresh për larjen e trupit, e pasuruar me ekstrakt natyral Aloe, mbron lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.
  • Me ekstraktin natyral të bambusë i jep lëkurës një përkëdhelje të freskët dhe rigjeneruese.
  • I testuar dermatologjikisht.

Të aplikohet një sasi në të gjithë trupin, të shkumohet dhe më pas të shplahet.

Shiko edhe