Lycia Invisible Spray *75ML

Lycia Invisible Spray *75ML

Lekë 350.00
Title:  
Deodorant spray ofron mbrojtje së padukshme.

75 ml

Lycia spray ofron 48h mbrojtje të padukshme.

  • Falë formulës së saj inovative thahet në moment dhe redukton formimin e njollave në të dyja pëlhurat e bardha dhe të zeza.
  • Sistemi i veçantë anti-erë Lycia, me mikro-grimëca absorbues, eliminon aromat e pakëndshme dhe rregullon djersën për 48 orë mbrojtje të padukshme.
  • Pa ngjyra.Testuar dermatologjikisht.


Aplikojeni disa herë sipas nevojës.

Shiko edhe