Lycia Velvet Effect Crema Rigenerante Corpo* 220 ML

Lycia Velvet Effect Crema Rigenerante Corpo* 220 ML

Lekë 1,000.00
Title:  
Krem hidratues për trupin.

220 ml

Krem hidratues me vaj argani dhe ekstrakt natyral të luleve të zambakut të ujit.

  • Teksture e butë dhe e mëndafshtë e pasur me vajra të organik ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës.
  • Pa paraben.
  • Testuar dermatologjikisht.


Të aplikohet në të gjithë trupin.

Shiko edhe