M.A.D Discovery Anti-Aging Kit

M.A.D Discovery Anti-Aging Kit

Lekë 2,900.00
Title:  

Rigjeneroni pamjen e lëkurës tuaj me një kombinim të fuqishëm të produkteve anti-rrudhë.

-

M.A.D Discover Anti-Aging Kit, seti rigjenerues i lëkurës tuaj me një kombinim të fuqishëm të produkteve anti-rrudhë.

Përmban:

  • NOURISHING CLEANSING LOTION (60mL/2 FL OZ)
Pastrues kremoz me përbërës me efekt ushqyes që pastrojnë në thellësi, nuk heqin yndyrën natyrale të nevojshme të lëkurës dhe e mbajë atë të hidratuar. Një përzierje e ekuilibruar e pastruesve të butë dhe përbërësve bimore largojnë papastërtitë dhe mbrojnë qelizat e lëkurës duke e lënë të ushqyer dhe gati për të filluar ditën.
  • YOUTH TRANSFORMATION EXFOLIATING SERUM (14.7g/0.5 OZ)
Trajtimi i përditshëm me serumin eksfoliues Youth Transformation 10% AHA jep një sinergji unike eksfoliantësh për të minimizuar rrudhat ekzistuese, dhe e mban lëkurën tuaj të fortë, rrezatuese, të lagësht dhe të hidratuar.
  • YOUTH TRANSFORMATION GLYCOLIC MASK (14.7g/0.5 OZ)

Shijoni përfitimet e dukshme të Youth Transformation Glycolic Mask për një lëkurë të shëndetshme dhe më të re. Do të rritet elasticiteti i lëkurës suaj dhe do të minimizohen rrudhat ekzistuese. Kjo maskë përmirëson teksturën e lëkurës, hidraton dhe e mban lëkurën e freskët, të ushqyer dhe të shëndetshme. Mbroni lëkurën me krem kundër diellit pas përdorimit të acidit glikolik.

  • RETINOL EYE SERUM (7.3g/0.25 OZ)
Është serumi i përsosur i syve për ata që duan përfitimet e vitaminës A për të minimizuar rrudhat e imëta dhe ekzistuese dhe për të ndihmuar në menaxhimin e rrathëve të errët dhe ënjtjes nën sy. Ky serum sysh i bën të gjitha. Përjetoni përfitimet e serumit të syve Retinol dhe shikoni se sa e mrekullueshme ndiheni kur dukeni më mirë.

Shiko edhe