M.A.D Discover Delicate Care Kit

M.A.D Discover Delicate Care Kit

Lekë 2,900.00
Title:  
Seti i përkujdesjes për lëkurat e ndjeshme.

-

M.A.D Discover Delicate Care Kit ndihmon në pastrimin, hidratimin dhe trajtimin e lëkurës me një kombinim produktesh delikate.

  • DELICATE SKIN CLEANSING GEL (60mL/2 FL OZ)
Pastrim i thellë, i butë, pa tharje dhe pa irritim. Xhel delikat, i pasur me Ekstrakte të Kamomilit, Aloe Verës dhe Likuiricias, të cilat nuk irritojnë lëkurën gjatë larjes. Largon papastërtitë dhe mbetjet e make-upit pa irrituar lëkurën tuaj. E lë lëkurën të qetë, të pastër dhe gati për t'u dukur sa më mirë.

  • REDNESS RESCUE (14.7g/0.5 OZ)
Një xhel qetësues i butë me përbërës bimorë, të krijuar për të qetësuar lëkurën e irrituar. E lë lëkurën të qetësuar, jo të yndyrshme dhe të ushqyer. Depërton shpejt, duke maksimizuar rezultatet dhe duke minimizuar skuqjen dhe parehatinë në lëkurë. 

  • DELICATE DAILY MOISTURIZER (28.4g/1 OZ)

Një hidratues i lehtë, i krijuar për të minimizuar irritimet dhe për të siguruar hidratimin e nevojshëm për një lëkurë të shëndetshme. Delicate Daily Moisturizer përmban një përzierje të rëndësishme të përbërësve dhe ekstrakteve bimore duke e bërë lëkurën të duket sa më mirë dhe të ndjehet më e shëndetshme. Kamomili, Likuiricia dhe Aloe Vera ndërveprojnë sëbashku për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën duke e lënë atë jo të yndyrshme.

  • DELICATE SKIN CALMING GEL MASK (14.7g/0.5 OZ)
Një maskë e butë e krijuar për të qetësuar, hidratuar dhe minimizuar lëkurën e irrituar. Kjo maskë qetëson lëkurën e irrituar. Shijojeni në çdo kohë të ditës apo natës.

  • DELICATE SKIN CLEANSING GEL (60mL/2 FL OZ)
Përzijeni me ujë të vakët, mesazhojeni butësisht me lëvizje rrethore derisa të formohet një shkumë. Shpëlajeni me ujë të vakët. 
  • REDNESS RESCUE (14.7g/0.5 OZ)
Aplikoni Redness Rescue në zonat e irrituara.

  • DELICATE DAILY MOISTURIZER (28.4g/1 OZ)
Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe qafën. Ky hidratues i lehtë përthithet shpejt dhe fillon të ndihmojë në zbutjen, qetësimin dhe hidratimin e lëkurës pa bllokuar poret ose pa u ndjerë shumë e rëndë.

  • DELICATE SKIN CALMING GEL MASK (14.7g/0.5 OZ)
Aplikoni lirshëm maskën me xhel, duke shmangur kontaktin me sytë. Lëreni të qëndrojë për 3 deri në 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët. Thajeni lëkurën. Fytyra juaj do të ndihet e qetë, e hidratuar dhe e freskët.

Shiko edhe