M.A.D Mega Rich Antioxidant Cleansing Gel 200 ML

M.A.D Mega Rich Antioxidant Cleansing Gel 200 ML

Lekë 4,200.00
Title:  
Një përzierje e ekuilibruar e pastruesve të butë dhe bimorë, që heqin papastërtitë dhe mbrojnë lëkurën tuaj, duke e lënë atë të freskët, të ushqyer dhe gati për të nisur ditën.

200 ml

M.A.D Mega Rich Antioxidant Cleansing Gel është një përzierje e ekuilibruar e pastruesve të butë dhe botanikë që heqin papastërtitë dhe mbrojnë lëkurën tuaj, duke e lënë atë të freskët, të ushqyer dhe gati për të nisur ditën. I mbushur me kompleksin tonë të çajit Trinity, ekstraktet e boronicës së kuqe, mollës dhe fellodendronit për ta bërë lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të duket më e mirë.

Principet Aktive:

  • Kompleksi i çajit Trinity, një përzierje e çajit të bardhë, të kuq dhe jeshil e larë lëkurën me antioksidantë të pasur.
  • Ekstrakti i Boronicës së Kuqe i pasur me antioksidantë, ky pastrues i radikaleve të lira ndihmon në ribalancimin e qelizave dhe rikthimin e shkëlqimit të lëkurës.
  • Ekstrakti i Mollës, i njohur për vetitë e tij kundër plakjes, ky derivat natyral ndihmon në pastrimin e butë dhe ribalancimin e lëkurës së stresuar, të thatë dhe të dehidratuar.
  • Ekstrakt Phellodendron, një agjent kondigjent për lëkurën, ky ekstrakt ndihmon në hidratimin dhe rivendosjen e ekuilibrit natyral të lëkurës.

  • Shpërndani një sasi dhe përzijeni me ujë të vakët. 
  • Masazhoni butësisht fytyrën tuaj me lëvizje rrethore derisa të formohet një shkumë. 
  • Shpëlajeni me ujë të vakët. 
  • Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe