Neostrata Restore Bionic Face Cream 40 Gr

Lekë 4,750.00
Title:  
Krem hidratues për të gjitha tipologjitë e lëkurave, veçanërisht për lëkurat e thata dhe të ndjeshme.

40 gram

Krem ultra-emolient me efekt të avancuar anti-rrudhë, kundër rrudhave të para, ekzistuese dhe shenjave të moshës.
Siguron hidratatim intensiv dhe zbutje të lëkurës, pa e irrituar atë.
Studimet tregojnë se ky krem është jashtëzakonisht i butë, jo-irritues dhe ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar duke reduktuar skuqjen.

Ideal për të ndihmuar në reduktimin e skuqjes së lëkurës pas peeling, mikrodermabrasiont, laserit ose për përdorim paralel me kremra agresivë si kremrat me retinoide, të cilët thajnë dhe skuqin lëkurën.

Pa aromë. Jo-komedogjenik, jo-akneik.
Aplikojeni pas pastrimit në fytyrë dhe dekolte, dy herë në ditë.

Shiko edhe