Neostrata Restore Bionic Lotion 200 ML

Lekë 5,790.00
Title:  
Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit.

200 ml

Ky locion i lehtë pa aromë zbut, qetëson, trajton dhe hidraton lëkurën e thatë.
Formuluar me 12% Glukonolaktone, 3% Acid Laktobionik dhe Vitaminë E është kujdesi ideal për pacientët me lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, me petëzim, përfshirë këtu ata që kanë ekzemë, psoriasis dhe xerozë.
Gjithashtu është i përshtatshëm për t’u përdorur në vijim të proçedurave me lazer, përfshirë edhe heqjen e flokëve.
Tekstura e saj e bën lëkurën të ndjehet dhe të duket më e shëndetshme dhe rrezatuese.
Locioni mbron nga stresi osidativ dhe dëmtimi nga agresorët mjedisorë.
Përdorimi i shpeshtë bën të mundur hidratimin dhe qetësimin e lëkurës së irrituar dhe gjithashtu ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së linjave dhe rrudhave të imëta.
Aplikojeni në fytyrë, duar dhe / ose trup dy herë në ditë.

Shiko edhe