Neostrata Restore Facial Cleanser 200 ML

Lekë 4,800.00
Title:  
Larës për lëkura normale, të thata dhe sensitive.

200 ml

Larës pa sapun që pastron në mënyrë efektive dhe të butë dhe njëkohësisht eksfolion pa provokuar tharjen ose ”luspimin” e lëkurës.
Formuluar me Polihidroksi Acide (PHA), eksfolion lehtë pa tharë pengesën mbrojtëse të lagështirës së lëkurës. 
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, veçanërisht për personat me lëkurë të ndjeshme ose ata që sapo i janë nënshtruar një procedure estetike, si mikrodermabrasion ose piling kimik.
Pastron shumë mire makjazhin dhe papastërtitë pa e irrituar lëkurën.
Nuk përmban sapun dhe aromë.
Aplikoni një sasi të vogël të larësit në fytyrë të lagur dukë e masazhuar.
Shplajeni me ujë të bollshëm.
Përdoreni 2 herë në ditë.

Shiko edhe