Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Neostrata Resurface Ultra Daytime Smoothing Cream Spf 20

Lekë 5,270.00
Title:  
Krem dite hidratues me faktor mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB Spf 20

40 gr

Neostrata Ultra Daytime Smoothing Cream ofron mbrojtje nga dielli, hidraton, eksfolion lëkurën dhe është njëkohësisht dhe antioksidues.
Ky hidratues dite i pasur me antioksidantë, ndihmon në korrigjimin e shenjave të dukshme të fotoplakjes dhe parandalon dëmtimet që mund të shfaqen në të ardhmen nga rrezet UVA / UVB me spektër të gjerë.
Formulimi me Alfa Hidroksi Acide ndihmon në rritjen e qarkullimit qelizor në të gjitha shtresat e lëkurës duke siguruar një lëkurë me cilësi më të lartë, me njëtrajtshmëri të tonalitetit dhe teksturë të përmirësuar.
  • Pa yndyrë, pa PABA, pa aromë, jo-komedogjenik, jo-akneik. 
  • Ideale për përdoruesit për herë të parë me Alfa Hidroksi Acide.
Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe qafë të pastruar më parë.
Nëse bëni aktivitete në natyrë, përdorni një krem me mbrojtje më të lartë pas aplikimit të kremit.

Shiko edhe