Neostrata Restore PHA Eye Cream 15 Gr

Lekë 4,460.00
Title:  
Krem sysh hidratues, antirrudhë me 4% Polihidroksi Acide dhe Acid Hialuronik.

15 gram

Krem hidratues, jo-irritues për sytë, formuluar për reduktimin e tharjes dhe shfaqjes së rrudhave të imta dhe ekzistuese përreth zonës së syve.

Ky krem efektiv për sytë është formuluar për të zvogëluar shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave pa irrituar zonën delikate të syve.
Glukonolaktoni ndihmon në forcimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës, kështu që lëkura bëhet më pak e ndjeshme ndaj irrituesve.
Acidi Hialuronik redukton tharjen dhe hidraton në thellësi.
  • Hipoalergjik
  • Testuar oftalmologjikisht
  • Pa aromë
Aplikoni produktin çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë, përreth zonës së syve.

Shiko edhe