Neutrogena Hydro Boost Body Gel Cream * 250 ML

Neutrogena Hydro Boost Body Gel Cream * 250 ML

Lekë 1,030.00
Title:  
Xhel-krem hidratues për trupin.

250 ml

Neutrogena Hydro Boos Body Gel Cream rimbush lëkurën duke ndihmuar në përmirësimin e hidratimit dhe butësisë së saj.

Plus, përmban Acid Hialuronik, që gjendet natyrshëm në lëkurë, për të rritur hidratimin e qelizave të lëkurës dhe më pas e bllokon atë të mos humbasë. 

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, locioni jo i yndyrshëm dhe i lehtë përthithet menjëherë.

Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lagështinë normale të lëkurës dhe për të ndihmuar në përmirësimin e pamjes dhe ndjesisë së lëkurës së thatë me kalimin e kohës.

  • Teksturë ultra e lehtë dhe jo e yndyrshme.
  • Formuluar me Acid Hialuronik.
  • Për lëkurë normale në të thatë.
  • Pa paraben.

  • Aplikojeni në lëkurë të thatë sipas nevojës.

Shiko edhe