Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo 250 ML

Noreva Hexaphane Oil Control Shampoo 250 ML

Lekë 2,200.00
Title:  
Shampo pastron dhe normalizon sekretimin dhjamor të skalpit, falë përbërësve aktivë pastrues dhe surfaktantëve specifikë.

250 ml

Shampo pastron lëkurën e kokës, falë përbërësve aktivë dhe surfaktantëve specifikë.

  • Agjentët e butë pastrues i lënë flokëve një ndjesi freskuese gjatë gjithë kohës duke pastruar skalpin e kokës.
  • Normalizon sekretimin dhjamor, duke parandaluar ndjesinë e shqetësimit ose kruajtjes në lëkurën e kokës për shkak të pranisë së yndyrës së tepërt.
  • I testuar dermatologjikisht dhe formula është pa silikon dhe parabene.


Të aplikohet 2 deri në 3 herë në javë, duke alternuar me shampon ditore Hexaphane.

Shiko edhe