Noreva Psoriane Intensive Shampoo *125 ML

Noreva Psoriane Intensive Shampoo *125 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Shampo Intensiv për skalpin e irrituar dhe me skuam.

25 ml

Shampo e formuluar për një veprim efektiv në skalp të irrituar dhe me skuama.

Kjo shampo, e pasur me Calmi, një kompleks i ri anti-inflamator.
Me anë të agjentëve të fuqishëm keratolitikë, eleminon inflamacionin dhe skuamat dhe rregullon balancën fiziologjike të skalpit.

 Baza e butë pastruese e shampos, e pasur me agjentë zbutës, pastron në mënyrë perfekte, shplahet me lehtësi dhe e lë flokun të butë dhe të lehtë për tu stiluar.

E testuar dermatologjikisht, është shumë efektive:

  • 57% ulje të skuamave pas 14 ditëve përdorim.
  • 80% e përdoruesve vunë re efektin zbutës të shampos që pas larjes së parë.

– Tolerance e lartë.
– Pa paraben.


Aplikojeni në flokë dhe skalp të lagur. Lëreni 10 minuta, masazhojeni përsëri dhe shplajeni.

Shiko edhe