Noreva Psoriane Shampo Apaisant* 125 ML

Noreva Psoriane Shampo Apaisant* 125 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Shampo për skalp të irrituar.

125 ml

Formuluar për qetësimin e skalpit të irrituar.

  • Largon ndjesin e diskomfortit dhe kruarjes.
  • Me përmbajtje të Piroctole Olamine dhe agjente keratolitike ndihmon në eliminimin e zbokthit.


Të aplikohet në skalp dhe flokë të lagur, masazhohet dhe shpëlaheni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe