Now Coconut Oil Natural * 207 ML

Now Coconut Oil Natural * 207 ML

Lekë 1,460.00
Title:  

Now Coconut Oil Natural është i pasur me yndyrna të ngopura, miqësore për lëkurën, duke e bërë atë të përsosur për t'u përdorur në të gjitha tipet e fytyrave. 

Ky vaj unik vepron për të bërë lëkurën të ndjehet e mëndafshtë dhe e freskët. Ai gjithashtu shërben si një alternativë natyrale ndaj hidratuesve komercialë të formuluar kimikisht, vajrave dhe kondicionerëve të kokës. Për lëkurën, flokët dhe skalpin që kanë nevojë për një hidratues dhe ushqyes.

Vaji Natyror i Kokosit bëhet me nxjerrjen mekanike të frutave të kokosit dhe më pas deodorohet.

Për lëkurë dhe flokë shumë të butë, aplikojeni në zonën e dëshiruar sipas nevojës.

Shiko edhe