Now Jasemine Fragranc Oil * 30 ML

Now Jasemine Fragranc Oil * 30 ML

Lekë 1,500.00
Title:  

Vaj esencial jasemini

  • Aromë e ngrohtë, e ëmbël
  • Veti romantike, relaksuese, qetësuese

Për aromaterapi. 

Për çdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 2 pika vaj lavande, vaj jasemini dhe 15 pika vaj vanilje.


Shiko edhe