Now Jojoba Oil * 118 ML

Now Jojoba Oil * 118 ML

Lekë 2,300.00
Title:  
Vaj Jojoba 100% i pastër, i përftuar me presion të fortë mekanik.

118 ml

  • Vaj Jojoba 100% i pastër, i përftuar me presion të fortë mekanik (expeller-pressed)
  • Vaji i Jojoba është 100% i pastër nga fara e jojoba (Simmondsia Chinensis).
  • Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës sonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.Për flokët: Aplikojeni në flokë të lagur dhe mbajeni 5-10 minuta, pastaj lajeni si zakonisht

Për lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomë pas dushit për ta zbutur dhe hidratuar atë.

  • Pa paraben
  • Jo GMO
  • E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë
  • Pa gluten
  • Pa Hexane

Shiko edhe