Nuxe Baume Huile Corps Fondant Au Miel * 200 ML

Nuxe Baume Huile Corps Fondant Au Miel * 200 ML

Lekë 3,320.00
Title:  
Krem trupi me veti të larta ushqyese dhe hidratuese.

200 ml

  • Ky balsam trupi i shkrirë, me Mjaltë dhe Vajra të çmuara vegjetale, ushqen intensivisht, riparon dhe lehtëson ndjesin e acarimit në lëkurë.
  • Konsistenca e shkrirë kthehet në një vaj delikat kur masazhohet duke ushqyer lëkurën dhe hidratuar atë.


Aplikojeni 2 herë në ditë në gjithë trupin.

Shiko edhe