Nuxe Body Reve De The Lait Hydratant Ressourcant * 400 ML

Nuxe Body Reve De The Lait Hydratant Ressourcant * 400 ML

Lekë 3,595.00
Title:  
Qumësht hidratues dhe zbutës për trupin.

400 ml

Ky locion i mëndafshtë do të fitojë zemrën tuaj me butësinë dhe aromën e tij të parezistueshme: 

Çaji Jeshil kombinohet me një kompleks sheqeri 100% me origjinë natyrale për të lejuar hidratimin 24-orësh. 

Tekstura e tij e freskët, e shkrirë përthithet me shpejtësi, duke ju lejuar të visheni menjëherë. 

Aroma e tij delikate u sjell shqisave tuaja gjallërinë që u nevojitet çdo ditë.

97% e femrave mendonin se lëkura e tyre ishte e butë dhe e rehatshme dhe 89% vunë re se mund të visheshin pothuajse menjëherë pas aplikimit pa lënë shenja në rroba.

Në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni të gjithë trupin, duke theksuar zonat e dehidratuara.

Shiko edhe