Nuxe Body Reve De The Revitalising Shower Gel * 200 ML

Nuxe Body Reve De The Revitalising Shower Gel * 200 ML

Lekë 1,350.00
Title:  
Xhel dushi pastrues dhe rigjallërues.

200 ml

Ky xhel dushi ultra-sensorial, një harmoni ëndërrimtare e një baze pastrimi botanik dhe Ekstraktit të Çajit Jeshil, pastron në mënyrë delikate lëkurën për ta lënë atë të ndjehet e butë dhe e rehatshme. 

Tekstura e tij e mëndafshtë me një aromë të parezistueshme çaji jeshil shndërrohet në një shkumë të imët, e cila mund të shpëlahet lehtësisht. Një moment pa kohë për trupin dhe mendjen.

Këshilla bukurie:

  • Aplikoni një pikë xhel dushi në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e lagur, shijoni strukturën e saj të shkrirë dhe shkumën e këndshme, më pas shpëlajeni. 
  • Shpëlajeni në rast kontakti me sytë.

Shiko edhe