Nuxe Lait Fluide Corps Au Petales De Fleurs * 200 ML

Nuxe Lait Fluide Corps Au Petales De Fleurs * 200 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Krem hidratues dhe ushqyes trupi.

200 ml

Nuxe Lait Fluide Corps Au Petales De Fleurs është një locion trupi hidratues që zgjat 24 orë. 

Ky locion hidratues me lule Portokalli dhe lule Bajame:

  • Përthithet menjëherë pa lënë ndjesi të yndyrshme;
  • Hidraton trupin, duke ofruar rehati dhe butësi;
  • I jep lëkurës një pamje të mrekullueshme të mëndafshtë.

Këshilla bukurie:
Aplikoni kremin hidratues në të gjithë trupin, duke u fokusuar në zonat e thata ose të vrazhda të lëkurës.

Shiko edhe