Nuxe Prodigieuse Le Parfum * 50 ML

Nuxe Prodigieuse Le Parfum * 50 ML

Lekë 6,500.00
Title:  
Parfum i këndshëm nga Nuxe.

50 ml

Aroma legjendare e Huile Prodigieuse® është kapur në një Eau de Parfum sensual për të krijuar Prodigieux® Le parfum, një aromë femërore që bashkon diellin dhe rërën e ngrohtë me notat e luleve të Portokallit, Manjolës dhe Vaniljes.

  • Jo fotosensitiv.
  • 88% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale.

Këshilla bukurie:
Spërkatni Prodigieux® le Parfum disa centimetra mbi lëkurën tuaj, duke u fokusuar në qafë dhe pjesët e brendshme të kyçeve tuaja.

Shiko edhe