Olivos Chia & Avocado Soap * 150 G

Olivos Chia & Avocado Soap * 150 G

Lekë 550.00
Title:  
Sapun me bazë fara chia dhe avokado, për një lëkurë të ushqyer.

150 g

Olivos Chia & Avocado Soap përmban vlera ushqyese të shkëlqyera për lëkurën të kombinuara me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër, Chia & Avocado. 

Sapuni Olivos Avocado & Chia Seed ndihmon për të holluar dhe lagur lëkurën e thatë duke i dhënë asaj një shkëlqim më të natyrshëm, të freskët dhe rinor. Ky është një sapun i shkëlqyeshëm ushqimor me avokado të pasur me antioksidues. 

  • Trilogji speciale e Vajit Ekstra të Virgjër të Ullirit, Chia & Avocado marrin efekte të ndryshme në lëkurë. Vaji ekstra i virgjër i ullirit është shumë efikas dhe i shkëlqyeshëm për heqjen e lëkurës së vdekur dhe papastërtitë që vendosen në lëkurë. 
  • Avokado është e njohur për vetitë e hidratimit dhe lagështisë, ndërsa farat chia sigurojnë eksfolim të lehtë të lëkurës që nga përdorimi i parë. Olivos Chia & avokado pastron butësisht dhe qetëson më delikates të gjitha llojet e lëkurës. 

Paketimi me qese natyrale është një bonus për të udhëtuar me sapunin tuaj në çdo kohë.

Rekomandohet përdorimi i përditshëm, duke e masazhuar lehtë dhe më pas shpëlahet me ujë.

Shiko edhe