Olivos Fairy Dust Soap Powder * 200 G

Olivos Fairy Dust Soap Powder * 200 G

Lekë 550.00
Title:  
Sapun në formë pluhuru, me veti pastruese dhe qetësuese.

200 g

Olivos Fairy Dust Soap Powder ju kënaqni të gjitha shqisat tuaja dhe largon nga stresi i përditshëm.
Përmban Vaj Ulliri 100% ekstra të virgjër. 

Olivos Fairy Dust Sapun Powder Glitter Bath Beauty është më i miri për vendosjen në një vaskë, për të reduktuar stresin dhe për t'ju bërë të ndiheni jashtëzakonisht mirë me veten. Pluhuri ushqyes tretet në ujë duke dhënë shumë flluska, ndërsa vaji hidraton butësisht lëkurën. 

Fairy Dust është krijuar për të pastruar, eksfoluar dhe hidratuar duart dhe këmbët në mënyrën më të mirë të saj.

Falë aromës së saj zbutëse, gjatë dhe pas banjës shpirti dhe trupi juaj mbeten të freskët.

Mund të përdoret në banjë dushi, gjithashtu edhe për manikyr/pedikyr brenda ujit të nxehtë.

Shiko edhe