Olivos Liquid Soap * 500 ML

Olivos Liquid Soap * 500 ML

Lekë 830.00
Title:  
Sapun delikat për lëkurën.

500 ml

Olivos Liquid Soap hidraton lëkurën dhe e jep asaj një efekt të mëndafshtë afatgjatë. 

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, ky sapun i lëngshëm ofron ushqyes, butësi dhe delikatesë të menjëhershme në lëkurë. 
  • Eliminon shfaqjen e njollave në duar.
  • Është efikas në heqjen e grimit, në mënyrën më natyrale të mundshme, sepse nuk e dëmton lëkurën. 
  • Ofron detoks për lëkurën dhe shërben si agjent antiplakjes dhe nxitës bukurie. 
  • Ofron kujdes fantastik për lëkurën dhe duart gjatë gjithë kohës.

Aplikojeni në lëkurë të njomë duke e masazhuar butësisht.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe