Olivos Mare Milk * 150 G

Lekë 520.00
Title:  
Sapun me bazë të vajit të ullirit, për fytyrën, flokët dhe trupin.

150 g

Olivos Mare Milk ka kënaqësinë t’ju ofrojë sapunin artizanal, të përgatitur me qumësht pele dhe të futur në një trastë të vogël, të cilën mund ta mbani përherë me vete. 

  • Qumështi i Pelës është jashtëzakonisht i pasur me vitamina, minerale dhe i rekomandohet për lëkurat e thata dhe të ndjeshme. Sapuni “Mare Milk” është shumë ushqyes dhe përmban sasi të madhe mineralesh cilësore dhe hekur. Duke ruajtur ekuilibrin natyral të lagështirës së lëkurës, qetëson inflamacionin dhe irritimet. Sapuni “Olivos Mare Milk” riparon indet dhe qelizat e dëmtuara.  
  • Formula e tij e vecantë ka veti hidratuese dhe zbutëse, të cilat përforcohen nga prania e Vajit të Ullirit 100% ekstra të virgjër.

Shtojani këtë sapun rutinës suaj të përditshme për një lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë me shkëlqim.

Rekomadohet përdorimi i përditshëm i sapunit, për pastrimin e fytyrës, trupit dhe flokëve.

Shiko edhe