Olivos Ottoman Luxuries Tulip Soap * 4

Olivos Ottoman Luxuries Tulip Soap * 4

Lekë 3,450.00
Title:  
Set sapunash delikatë dhe hidratues për lëkurën.

-

Një dhuratë e mrekullueshme për të llastuar veten dhe të dashurit, kompleti i dhuratave Olivos Ottoman Bath është gjithçka që ju nevojitet për një detoksifikim të trupit nga brenda Sapunët me vaj ulliri 100% ekstra të virgjër Olivos janë produktet artizanale natyrale të bëra për banjën dhe trupin për të qetësuar mendjen. , dhe shpirti. Vendosni sapunët me granula në dhomën e gjumit, banjën ose makinën tuaj për të krijuar një atmosferë të veçantë freskuese. Ju gjithashtu mund të përdorni sapunë me granula në trajtimet e manikyrave dhe pedikyrëve për kujdes të plotë ushqyes për këmbët dhe duart tuaja.

Seti i dhuratave Olivos Ottoman Bath Tulip është i frymëzuar nga koha e lashtë osmane dhe është bërë me recetën historike e cila është shumë tradicionale dhe kulturore, pasi është më shumë se sapun me aromë unike magjepsëse të Hamamit turk në të gjithë globin. Trajtojeni veten me kompletin e dhuratave të tulipanëve të banjës Ottoman duke sjellë në shtëpinë tuaj banjën tradicionale të Hamamit turk. Kompleti Olivos Ottoman Bath kombinon dizajnin unik kulturor me luksin modern të banjës. Olivos është krenar që ju ofron sapunë të prodhuar në mënyrë të hollësishme. Produktet e shkëlqyera brenda kësaj kutie elitare mund të përdoren në trup, fytyrë dhe flokë. Lëvdojeni veten dhe të dashurit me këtë komplet sapuni Ottoman Bath të përshtatur mirë.

Shiko edhe