Olivos Perfumes Series Sahara Breeze Soap  * 250 G

Olivos Perfumes Series Sahara Breeze Soap * 250 G

Lekë 680.00
Title:  
Sapun ushqyes për lëkurën dhe flokët.

250 g

Olivos Perfumes Series Sahara Breeze Soap ushqen lëkurën dhe e pastron atë në thellësi. Shkuma kremoze e sapunit “Olivos Perfumes Sahara Breeze” hidraton lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të mëndafshtë.

Përjetoni një atmosferë relaksuese, e cila bazohet para së gjithash te cilësia dhe tradita. Sapuni “Olivos Perfumes Sahara Breeze” ka në formulë Vaj Ulliri 100% ekstra të virgjër dhe ju ofron një përvojë të paharrueshme.

Sapuni “Olivos Perfumes Sahara Breeze” do të rigjallërojë lëkurën, flokët dhe fytyrën tuaj me cilësinë më të mirë të vajit ekstra të virgjër dhe përbërësve të tjerë cilësorë. 

“Olivos Perfumes Sahara Breeze” ju ofron një përvojë unike duke u kujdesur për trupin, fytyrën dhe flokët.

Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të njomë, duke i masazhuar butësisht.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe