Olivos Secret Garden Series Orchid * 250 G

Olivos Secret Garden Series Orchid * 250 G

Lekë 720.00
Title:  
Sapun delikat për fytyrën, trupin dhe skalpin.

250 g

Olivos Secret Garden Series Orchid ju fton në një përvojë aventureske me linjën e sapunit me lule "Secret Garden".

  • Ai është mjaft i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrave të yndyrshme dhe të prirura ndaj akneve; për trajtimin e problemeve të lëkurës si alergji, psoriasis dhe acarim. Karakteristikat antibakteriale të Orkidesë ndihmojnë në trajtimin e të gjitha problematikave të lëkurës akenike. 
  • Sapuni "Orchid Secret Garden" ushqen lëkurën e kokës dhe rekomandohet për trajtimin e zbokthit.
  • Efekti që lë në lëkurë është i ngjashëm me butësinë e mëndafshit, qysh nga përdorimi i parë. Ndjeni kënaqësinë provokuese të kopshteve të Orkideve në çdo banjë.

Falë përbërësit kryesor, Vajit të Ullirit 100% të Virgjër dhe Ekstrakteve të Orkideve, ai depërton në lëkurën tuaj që në përdorimin e parë, duke e bërë atë më të pastër dhe më të freskët.

Këshillohet përdorimi dy herë i ditë i sapunit, në mëngjes dhe në darkë.

Rekomandohet të përdoret në trup, skalp dhe fytyrë të yndyrshme me tendencë akneike.

Shiko edhe