Olivos Spa Series Anti-Hair Loss Bitim Soap * 250 G

Olivos Spa Series Anti-Hair Loss Bitim Soap * 250 G

Lekë 670.00
Title:  
Sapun kundër rënies së flokëve.

250 g

Olivos Spa Series Anti-Hair Loss Bitim Soap është formuluar duke përdorur Vaj Ulliri 100% ekstra të virgjër dhe Barin unik turk Bıttım, që rritet vetëm në pjesën juglindore të Turqisë për t'ju ofruar përvojën më të mirë SPA në shtëpi. 

I pasur me bimë speciale Bıttım dhe vaj ulliri, sapuni Olivos SPA Anti-Hair Loss Bıttım pastron butësisht, por në mënyrë efektive flokët tuaj duke ndihmuar në rikthimin e qelizave të reja të flokëve, duke e lënë lëkurën plotësisht të rifreskuar. 

Shijoni përvojën më luksoze të SPA-së me sapunin Olivos kundër rënies së flokëve Bıttım dhe trajtoni flokët tuaj në çdo banjë që bëni. 

Sapuni Olivos SPA Anti-Hair Bıttım ndihmon kundër rënies së flokëve dhe zbokthit veçanërisht për meshkujt.

Aplikojeni në flokë të njomë duke i masazhuar butësisht.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe