Olivos Spa Series Daphne Soap * 250 G

Olivos Spa Series Daphne Soap * 250 G

Lekë 700.00
Title:  
Sapun delikat aromatik.

-

Do t'ju japim përvojën më të mirë SPA në shtëpi. I pasuruar me ekstrakte të barit të dafinës dhe vaj ulliri, sapuni Olivos SPA Daphne pastron butësisht, por në mënyrë efektive lëkurën tuaj duke ndihmuar në rikthimin e gjendjes natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën plotësisht të rifreskuar. Hapni poret e bllokuara me sapun Olivos SPA Daphne. 

Shijoni përvojën më luksoze SPA me sapunin Olivos Daphne, i cili mund të jetë shumë i dobishëm në pastrimin e përditshëm të lëkurës së yndyrshme të prirur ndaj akneve dhe në trajtimin e problemeve të lëkurës si alergjitë, psoriasis dhe acarimi. Falë vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër si përbërës kryesor, ai futet thellë në lëkurën tuaj, për herë të parë, ju e ndjeni lëkurën tuaj aq shumë të pastruar dhe të freskët. Me efektin natyral antibakterial të dafinës, ndihmon në shërimin e llojeve problematike të lëkurës. 

Sapuni Olivos SPA Daphne ushqen skalpin e kokës, si dhe rekomandohet për pastrimin e flokëve të prirur nga zbokthi. E lë lëkurën tuaj të ndjehet e mëndafshtë, e butë dhe elastike edhe në përdorimin e parë.

Shiko edhe