Olivos Zeyteen Spa Sulfurous Soap * 100 G

Olivos Zeyteen Spa Sulfurous Soap * 100 G

Lekë 350.00
Title:  
Sapun me përbërje squfuri, për lëkurë akneike.

100 g

Olivos Zeyteen Spa Sulfurous Soap pastron në thellësi lëkurën, duke larguar qelizat e vdekura dhe pikat e zeza. Largon të gjitha papastërtitë e grumbulluara të cilat sapunët e tjerë nuk i arrijnë, si edhe qelizat e vdekura. Sipas dermatologëve dhe herbologëve, Sulfuri është një nga elementet më të rekomanduar për të luftuar aknet dhe pikat e zeza.

Sapuni “SPA Sulfurous Olive Oil” ju ndihmoj në eksfolimin e lëkurës në mënyrë natyrale. 

Ky sapun përmban Vaj ulliri 100% Ekstra të Virgjër, nga brigjet mesdhetare të Turqisë dhe është i pasur me minerale, vitamina dhe elementë të tjerë me veti detoksikuese dhe tonifikuese.


Aplikojeni në lëkurë të njomë duke e masazhuar butësisht.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe