Organic Shop Argan & Amla Nourishing Hair Mask * 250 ML

Organic Shop Argan & Amla Nourishing Hair Mask * 250 ML

Lekë 450.00
Title:  
Maskë ushqyese për flokët.

250 ml

Organic Shop Argan & Amla Nourishing Hair Mask është një trajtim ultra i pasur, që synon flokët e dëmtuar për t'i lënë ato të ndjehen të restauruara dhe të riparuara. 

  • Vaji organik i Arganit maroken, plot me antioksidantë, acide yndyrore esenciale dhe vitaminë E, rrit elasticitetin e flokëve për të rigjallëruar flokët e shurdhër dhe të pajetë. 
  • Vaji organik Amla i jep shkëlqimin e humbur flokëve. 

I përdorur rregullisht, maska riparon dëmtimet kimike dhe fizike për t'ju lënë me flokë që shpërthejnë nga jeta.

Aplikojeni në flokë të njomë, pas larjes me shampo.

Lëreni 10 minuta.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.


Shiko edhe