Organic Shop Argan & Amla Shampoo * 280 ML

Organic Shop Argan & Amla Shampoo * 280 ML

Lekë 550.00
Title:  
Shampo ushqyese për flokë të dëmtuar.

280 ml

Organic Shop Argan & Amla Shampoo ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i dhënë vitalitet dhe shkëlqim. 

  • Vaji organik i Arganit maroken, i pasur me antioksidantë, acide yndyrore esenciale dhe vitaminë E, rrit elasticitetin e flokëve për të rigjallëruar flokët e shurdhër dhe të pajetë. 
  • Amla organike i jep shkëlqimin e munguar flokëve. 

Përdorimi i rregullit i  Shampos Argan & Amla riparon dëmtimet termike dhe kimike, për t'ju lënë me flokë të shëndetshëm.

Aplikoni shampon në flokët e njomë, masazhoni në lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë të pastër.

Përsëriteni nëse është e nevojshme.


Shiko edhe