Organic Shop Avocado & Honey Hair Mask * 250 ML

Organic Shop Avocado & Honey Hair Mask * 250 ML

Lekë 450.00
Title:  
Maskë hidratuese për flokët.

250 ml

Organic Shop Avocado & Honey Hair Mask i jep flokëve tuaj hidratimin e nevojshëm.

Mjalti organik është ari i lëngshëm, i mbushur me vitamina për të rikthyer shkëlqimin e flokëve të pajetë, si dhe për të mbajtur nën kontroll shpërhapjen e tyre. 

Avokado organike është jashtëzakonisht e pasur për të rinovuar dhe hidratuar flokët e tharë, duke nxitur rritjen e fortë dhe të shëndetshme të tyre.

Aplikojeni në flokë të njomë, pas larjes me shampo.

Lëreni 10 minuta.

Shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe