Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse * 450 ML

Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse * 450 ML

Lekë 1,460.00
Title:  
Krem hidratues i lëkurës.

450 ML

Organic Shop Body Dessert Strawberry & Chocolate Moisturising Body Mousse me përbërësit e saj ndihmon në mirëmbajtjen dhe ruajten e gjallërisë së lëkurës.

Luleshtrydhet përmbajnë AHA, të cilat ndihmojnë në eksfoljimin e lëkurës, duke eleminuar qelizat e vdekura.

Çokollata ju siguron një teksturë më të butë të lëkurës, redukton skuqjen dhe irritimet si edhe jep një hidratim në një kohë më të gjatë.

Aplikojeni në lëkurë të thatë , të pastër duke e masazhuar në mënyrë delikate.

Shiko edhe