Organic Shop Body Desserts Almond & Honey Nourishing Body Mousse * 450 ML

Organic Shop Body Desserts Almond & Honey Nourishing Body Mousse * 450 ML

Lekë 1,180.00
Title:  
Krem hidratues trupi me vaj bajameje dhe mjaltë.

450 ml

Organic Shop Body Desserts Almond & Honey Nourishing Body Mousse me përbërësit e saj ndihmon në mirëmbajtjen dhe ruajten e gjallërisë së lëkurës.

  • Vaji i Bajameve të ëmbla siguron përbërësit kryesorë ushqyes të lëkurës.
  • Kanella Organike i jep pamjen dhe ndjesinë matt lëkurës.
  • Mjalti dhe Jojoba Organike hidratojnë dhe ruajnë tonicitetin e lëkurës.

Aplikojeni në lëkurë të thatë , të pastër duke e masazhuar në mënyrë delikate.

Shiko edhe